KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4504204
nr 450 4204
Blandteknik
osignerad, rokokodamer, 24x26
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 5 februari 2007
kl 17:52:42
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr